UTRKE TOVARA IPAK POČINJU

UNATOČ NEZNATNOM ZAKAŠNJENJU NEKIH NATJECATELJA...



... I OPSEŽNIM PRIPREMAMA NEKIH DRUGIH...



NEKE JE TREBALO STIMULIRATI...



NAŽALOST, RASTA-TOVAR SE NI OVE GODINE NIJE ODLUČIO UKLJUČITI U UTRKU.



PREDGRUPA JE FANTASTIČNO ODRADILA POSAO:



POBJEDNIKA OBJAVLJUJEMO U PONOĆ.

Uredi zapis

01.08.2011. u 20:49   |   Komentari: 3   |   Dodaj komentar

TERMOFORČEK

Uredi zapis

01.08.2011. u 8:47   |   Komentari: 3   |   Dodaj komentar

BAŠ KAD JE ZABRIJAO



Kad već nismo dobili vic o Muji...



A sad, da se malo osladimo prije spavanja :-))



Eh, a sad smo već počeli i evocirati uspomene na ljetovanje...

Uredi zapis

30.07.2011. u 22:49   |   Editirano: 31.07.2011. u 0:04   |   Komentari: 139   |   Dodaj komentar

SAMOSTALNOST, JEL'? ;-))))

Uredi zapis

30.07.2011. u 15:39   |   Komentari: 2   |   Dodaj komentar

PILE SAM NA SVIJETU

Uredi zapis

30.07.2011. u 8:57   |   Komentari: 8   |   Dodaj komentar

BOJE STRASTI

Uredi zapis

29.07.2011. u 23:13   |   Komentari: 42   |   Dodaj komentar

NETKO MORA I MISLITI

Uredi zapis

28.07.2011. u 23:46   |   Komentari: 49   |   Dodaj komentar

ULOVILA SAM MORSKOG PSA

Uredi zapis

27.07.2011. u 23:26   |   Komentari: 15   |   Dodaj komentar

BLOG BEZ NAS

Uredi zapis

27.07.2011. u 9:05   |   Komentari: 4   |   Dodaj komentar