FUJ!

vega,tvoja intelegencija nije za iskricu,ti si za
mnoge ovdje profesor,a glupi Korizma nije zena vec
izgubljeni nemocni covjek Info-skica.... covjek
bez skole ali moram reci naucijo je prepisivati sa
interneta,zaboli me u trbuhu od takvih sekta,zivi
od socijale,ti ga vrlo dobro poznajes kao
Info-skicu....
visok...160c.....siromah...haha ti kao dama
,obrazovana nije ti tu mjesto ali to je tvoj
izbor....mozda te nekad pozovem na kavu...

Kaže meni neki korisnik koji "Ne postoji u bazi korisnika Iskrice"; što ustanovih kad sam pokušala odgovoriti, ovako:

Hvala na komplimentima za mene, ali nekak me rastužilo ovo komentiranje Korizme... Tko je - da je, tak je svejedno koliko ima centimetara, kila ili dlaka: s nama je. Dijelimo isti životni prostor. I živi, kako god da živi. Otkud znaš od čega ja živim, otkud ja znam od čega ti živiš? Sve dok ne posumnjam da živi od zločina, tak je svejedno...

Korizma, info-skice, tko god, svakodnevno ima hrabrosti izložiti svoj ukus, uvjerenja i razmišljanja javnosti. A to je puno više nego što si ti učinio. Zato, ne trudi se s pozivima. I sram te bilo.

I ne, nije mi neugodno objaviti privatnu korespondenciju. Kad korisnik i tako ne postoji. FUJ!

Uredi zapis

09.07.2011. u 17:12   |   Komentari: 17   |   Dodaj komentar

BEĆARI

Uredi zapis

09.07.2011. u 8:22   |   Komentari: 26   |   Dodaj komentar

I ON BI DA GA NETKO VOLI

Uredi zapis

08.07.2011. u 23:38   |   Komentari: 29   |   Dodaj komentar

JOŠ JE VRUĆE

Uredi zapis

08.07.2011. u 18:37   |   Komentari: 28   |   Dodaj komentar

DIVOTA

Uredi zapis

08.07.2011. u 7:00   |   Komentari: 19   |   Dodaj komentar

KNJAVATORI

Uredi zapis

07.07.2011. u 7:08   |   Komentari: 15   |   Dodaj komentar

SAM K'O PAS (Neka!)

Uredi zapis

06.07.2011. u 18:56   |   Komentari: 19   |   Dodaj komentar

MJEŠOVITI BRAK

Uredi zapis

06.07.2011. u 8:51   |   Komentari: 15   |   Dodaj komentar

SAD ĆE NOĆNA SMJENA!

Uredi zapis

05.07.2011. u 23:15   |   Komentari: 28   |   Dodaj komentar

JAVNI APEL

Ovim putem apeliram na sve blogere neka NE PRIJAVLJUJU epizode autora _zena_.



Naime, javili su mi se znanci s kampiranja i rekli da su je osobno upoznali i smjesta zavoljeli: to je draga, povučena osoba koja je pobrkala stvarnost i maštu, ali se iskreno trudi postati članom zajednice. Rado će se pobrinuti za vaše smeće, ništa joj se ne gadi i nije joj teško biti na raspolaganju od 0 do 24, sedam dana u tjednu. Živi od sitniša koji joj udijele putnici namjernici, iako ponekad zapije više nego što bi trebalo, pa onda agresivno prosi i galami kad joj nitko ništa ne da. Ili rasipa otpatke.

Sve u svemu, njeno se stanje ne može poboljšati, ali uz malo ljubaznosti, dobre volje i suradnje mogla bi osmisliti svoje postojanje i pridonijeti općem blogostanju.

Uredi zapis

05.07.2011. u 16:51   |   Editirano: 05.07.2011. u 16:54   |   Komentari: 5   |   Dodaj komentar

USTAJTE LIJENI

Uredi zapis

05.07.2011. u 8:37   |   Komentari: 5   |   Dodaj komentar

SAD ĆE DORUČAK

Uredi zapis

04.07.2011. u 9:01   |   Komentari: 41   |   Dodaj komentar