FUJ!
vega,tvoja intelegencija nije za iskricu,ti si za
mnoge ovdje profesor,a glupi Korizma nije zena vec
izgubljeni nemocni covjek Info-skica.... covjek
bez skole ali moram reci naucijo je prepisivati sa
interneta,zaboli me u trbuhu od takvih sekta,zivi
od socijale,ti ga vrlo dobro poznajes kao
Info-skicu....
visok...160c.....siromah...haha ti kao dama
,obrazovana nije ti tu mjesto ali to je tvoj
izbor....mozda te nekad pozovem na kavu...
Kaže meni neki korisnik koji "Ne postoji u bazi korisnika Iskrice"; što ustanovih kad sam pokušala odgovoriti, ovako:
Hvala na komplimentima za mene, ali nekak me rastužilo ovo komentiranje Korizme... Tko je - da je, tak je svejedno koliko ima centimetara, kila ili dlaka: s nama je. Dijelimo isti životni prostor. I živi, kako god da živi. Otkud znaš od čega ja živim, otkud ja znam od čega ti živiš? Sve dok ne posumnjam da živi od zločina, tak je svejedno...
Korizma, info-skice, tko god, svakodnevno ima hrabrosti izložiti svoj ukus, uvjerenja i razmišljanja javnosti. A to je puno više nego što si ti učinio. Zato, ne trudi se s pozivima. I sram te bilo.
I ne, nije mi neugodno objaviti privatnu korespondenciju. Kad korisnik i tako ne postoji. FUJ!
09.07.2011. u 17:12 | Komentari: 17 | Dodaj komentar
JAVNI APEL
Ovim putem apeliram na sve blogere neka NE PRIJAVLJUJU epizode autora _zena_.

Naime, javili su mi se znanci s kampiranja i rekli da su je osobno upoznali i smjesta zavoljeli: to je draga, povučena osoba koja je pobrkala stvarnost i maštu, ali se iskreno trudi postati članom zajednice. Rado će se pobrinuti za vaše smeće, ništa joj se ne gadi i nije joj teško biti na raspolaganju od 0 do 24, sedam dana u tjednu. Živi od sitniša koji joj udijele putnici namjernici, iako ponekad zapije više nego što bi trebalo, pa onda agresivno prosi i galami kad joj nitko ništa ne da. Ili rasipa otpatke.
Sve u svemu, njeno se stanje ne može poboljšati, ali uz malo ljubaznosti, dobre volje i suradnje mogla bi osmisliti svoje postojanje i pridonijeti općem blogostanju.
05.07.2011. u 16:51 | Editirano: 05.07.2011. u 16:54 | Komentari: 5 | Dodaj komentar












