DOST JE BILO KIŠE I BLATA!

Uredi zapis

16.06.2010. u 23:21   |   Komentari: 14   |   Dodaj komentar

SUNCE, GDJE SI?

Uredi zapis

16.06.2010. u 6:18   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

I JA ĆU TAKO?!

Uredi zapis

15.06.2010. u 22:24   |   Komentari: 11   |   Dodaj komentar

OSVJEŽENJE!

Uredi zapis

15.06.2010. u 6:33   |   Komentari: 4   |   Dodaj komentar

HIGIJENIČAR

Uredi zapis

14.06.2010. u 22:37   |   Komentari: 9   |   Dodaj komentar

AJMO POLAKO

Uredi zapis

14.06.2010. u 8:33   |   Komentari: 11   |   Dodaj komentar

KAMIKAZA

Uredi zapis

13.06.2010. u 22:57   |   Komentari: 42   |   Dodaj komentar

ZAŠTO ONA BI, ALI DA JOJ NE UĐE?

Ne da mi se kuhati, pa evo vam dva bloga odjednom... Isprike, isprike, isprike!
No, da se vratim temi: ona bi, ali u paketu s "emocijama". Ma daaaaaaajte molim vas, tko još nasjeda na to?! Za seks emocije nisu potrebne: potrebna je uspaljenost i kvit.
Ali, ako je žena manipulatorica, ako nema vjere u svoju sposobnost da sama namiri svoje materijalne potrebe, ako je konvencionalna i boji se da se bez paket-aranžmana seks+emocionalna ovisnost neće moći plasirati u društvo - to je onda druga stvar.
Ajmo malo zdrave logike. Znam da se nitko neće javiti na prozivku, ali recimo da hoće... Što mislite, koliko članova Iskrice, i muških i ženskih, smatra da VOLI svoje stalne partnere, ali ipak bi se poševilo i sa strane? Većina, polovica, manjina? Ja tvrdim: većina. Ali, ne bi to priznala.
Seksualni užitak je PRVENSTVENO stvar ispravnog funkcioniranja spolnih organa: ovisi o broju živčanih završetaka, prokrvljenosti i prohodnosti signala o podražaju do odgovarajućeg centra u mozgu. I ljubav ovisi o signalima, ali ide drugim putem, ne SAMO iz međunožja, i ne uvijek iz međunožja. Seksualni užitak, međutim, koristi samo taj put. Udružen s informacijama o ljubavi može dobiti dodatnu dimenziju, ali ne ovisi o njima.
Žena koja ima zdrave, dobro oživčene i prokrvljene spolne organe voli penetraciju i ne boji se kurca: njoj je penetracija gušt. I neće se parcelizirati na "može pusa, ne može jezik, može šaka na sisi, ne može ispod struka..." Jerbo, ako može jedno, može i sve. Kad jedno nema prolaz, nema ništa.
Sve drugo je MANIPULACIJA. I niš više.
 

Uredi zapis

13.06.2010. u 13:17   |   Komentari: 49   |   Dodaj komentar

OPREZ U PROMETU!

Uredi zapis

13.06.2010. u 8:17   |   Komentari: 19   |   Dodaj komentar