ŽIVOTINJSKI NOGOMET
15.06.2010. u 21:17 | Komentari: 0 | Dodaj komentar
ZAŠTO ONA BI, ALI DA JOJ NE UĐE?
Ne da mi se kuhati, pa evo vam dva bloga odjednom... Isprike, isprike, isprike!
No, da se vratim temi: ona bi, ali u paketu s "emocijama". Ma daaaaaaajte molim vas, tko još nasjeda na to?! Za seks emocije nisu potrebne: potrebna je uspaljenost i kvit.
Ali, ako je žena manipulatorica, ako nema vjere u svoju sposobnost da sama namiri svoje materijalne potrebe, ako je konvencionalna i boji se da se bez paket-aranžmana seks+emocionalna ovisnost neće moći plasirati u društvo - to je onda druga stvar.
Ajmo malo zdrave logike. Znam da se nitko neće javiti na prozivku, ali recimo da hoće... Što mislite, koliko članova Iskrice, i muških i ženskih, smatra da VOLI svoje stalne partnere, ali ipak bi se poševilo i sa strane? Većina, polovica, manjina? Ja tvrdim: većina. Ali, ne bi to priznala.
Seksualni užitak je PRVENSTVENO stvar ispravnog funkcioniranja spolnih organa: ovisi o broju živčanih završetaka, prokrvljenosti i prohodnosti signala o podražaju do odgovarajućeg centra u mozgu. I ljubav ovisi o signalima, ali ide drugim putem, ne SAMO iz međunožja, i ne uvijek iz međunožja. Seksualni užitak, međutim, koristi samo taj put. Udružen s informacijama o ljubavi može dobiti dodatnu dimenziju, ali ne ovisi o njima.
Žena koja ima zdrave, dobro oživčene i prokrvljene spolne organe voli penetraciju i ne boji se kurca: njoj je penetracija gušt. I neće se parcelizirati na "može pusa, ne može jezik, može šaka na sisi, ne može ispod struka..." Jerbo, ako može jedno, može i sve. Kad jedno nema prolaz, nema ništa.
Sve drugo je MANIPULACIJA. I niš više.
13.06.2010. u 13:17 | Komentari: 49 | Dodaj komentar