OBDARENI SPECIJALAC
Ne, nije to onaj koji misli da ga muče starost i govna, a zapravo ga je pojela demencija pa mora kopirati vlastite komentare, nego ovaj. Kaže on meni da je pogledao moj profil i
osjetio potrebu da ti se javim porukom. (Ajde, dobro, nije odmah rukom.) Pa nastavlja:
Na neki način osječam da si normalna, iskrena i odgovorna osoba.I sam sam takav i to je ono što tražim, prije svega,iskrenost,jer ovdje ima previše laži.
Moram biti do kraja potpuno otvoren i direktan.Ovdje sam iz razloga kako bi upoznao ženu sa kojom bi se slagao, nažalost imam dosta poteškoća kod djevojaka, dosta sam obdareniji i to mi stvara probleme.Nekoliko veza iz tog razloga mi je i propalo.Želja mi je napokon upoznati ženu sa kojom bi se i u tom segmentu života slagao.Nadam se da te ovom porukom nisam uvirijedio.Ako želiš pravog muškarca, ako želiš osjetitizadovoljstvo i užitak....javit češ mi se...
Eto! Evo vidite kako pate obdareni!
09.06.2010. u 21:18 | Komentari: 61 | Dodaj komentar