stalno trcimo za necim sto je totalno nevazno u zivotu , gledamo da imao dobar auto ,gledamo da si uzmemo nekretninu negdje u gradu jer "tamo je zivot", gledamo da imao sto vise novaca tako da mozemo otici na skijanje jer drugi to rade , gledamo da imao ljetovanje najbolje sto mozuemo jer to drugi
Autor: topitipi
46 god | 07.05.2009. u 14:51 | Komentari: 3
rijeka daleka, voda duboka... mir bez vjetra, oluja u srcu... mir obale i nemir duše... tišina zraka, buka suze... novi je dan
Autor: blackboy11
63 god | 06.05.2009. u 7:47 | Komentari: 0
za ne vjerovat koja koncetracija istih...samo ja ne vidjeh još ni jednu...
Autor: royal_flash
54 god | 05.05.2009. u 20:11 | Komentari: 10
Eto mene opet... Muke ti ježove!
Ponekad ovo čujem, pa se razniježim, sjetim se, i suze mi navru same od sebe:
You can dance-every dance with the guy Who gives you the eye,let him hold you tight You can smile-every smile for the man Who held your hand neath the pale moon light But don't forget who
Autor: foot_prick
45 god | 28.04.2009. u 11:44 | Komentari: 0
...ponekad se pitam...redajući riječi...dali da nacrtam...da se izjasnim...ili jednostavno ti...još nisi spreman...ili tebe nema tu negdje blizu...da čuješ,da vidiš,da pulsiraš u istom ritmu...zar tako puno tražim...što te vidim kao nadopunu moje priče...mog životnog ritma...zar tako puno tražim....
Autor: Anay_Ri
52 god | 27.04.2009. u 22:36 | Komentari: 2
ovo su neki shvatili kao vrlo negativan stav...naravno..nisu ni pomislili da bih možda imala razlog ovo napisati.
Opiši osobu koju želiš upoznati. Koje osobine su ti najprivlačnije?
Autor: hotandrea
50 god | 26.04.2009. u 15:40 | Komentari: 10
Bez uvrede za sve djevojke, zene, dame, gospodje, i ine pripadnice ljepseg spola, ali da li je to stvarna situacija, svaka treca dama ovdje ( izmedju 28 i 35 ) je sama, neudata, bez djece....da li je situacija s muskima stvarno tako losa???
Autor: Nedostupan_2x
45 god | 25.04.2009. u 1:16 | Komentari: 3
Mali deckic ne smijem reci kak se zove.Rodio se potpuno zdrav i nedavno su mu otkrili da ima downo sindrom i da mora ici u Švicarsku na operaciju ...da ostane ziv...ako se hoce tko pridruziti akciji nek se slobodno javi hvala vam unaprijed njegova starija sestra...
Autor: pomoc11
36 god | 23.04.2009. u 17:06 | Komentari: 0
.......................
Autor: dr_mengele
44 god | 23.04.2009. u 11:59 | Komentari: 2
jeste li živi..ja jedva ! ! ! !
Autor: mosor1702
65 god | 23.04.2009. u 11:50 | Komentari: 12
Zanimljivo je da mi je zanimljivo u životu sam kad radim sranja!
U zadnja 2 tjedna sam svakakve gluposti napravila...prekinula 2 puta s dečkom i pomirila se...on se seli pa se vrača...sa frendicom sam se svađala...družila se s debilima...uh
I sad sam se kao normalizirala...i dosadno mi je
Autor: Sticavje
42 god | 21.04.2009. u 17:40 | Komentari: 12
...aj ća, volin te...
Znam da sam bija lud i mlad
Šta si tila nisam svaća, ne znam još i sad
Rekla si da život jedan je
I da samo biti moja nemaš namjere
Rekla si da trebaš me usput
Na sve četiri strane svita i mogu bilo kud
Još uvik gledan te, prolaziš kroz grad
Još si mlada još si lipa
Autor: GordanST
49 god | 21.04.2009. u 11:06 | Komentari: 1
Zivot je more, pucina crna,
po kojoj tonu mnogi sto brode.
Nije mi srce plasljiva srna,
ja se ne bojim velike vode.
Lome me vali, nose me struje:
oseka srece, a tuge plima.
Siba me nebo bicem oluje,
al' jos se ne dam i jos me ima.
Đ. Balašević
Autor: miki30
48 god | 19.04.2009. u 21:51 | Komentari: 8
vrelo sunce .... prekrasan pogled...
Autor: AmorCool
44 god | 19.04.2009. u 10:20 | Komentari: 1
"Velicina" i "snaga" covjeka su u tome da bude samopouzdan te da voli i postuje samoga sebe u svoj svojoj prirodnoj nesavrsenosti!!!
Kaj ne? :-)
Autor: la-la
48 god | 18.04.2009. u 23:26 | Komentari: 25