dobro vece svima

samo da vam vasa mirna poseli sretan bozic i novu godinu!
kisi-kisi!


Autor: mirna4 Žena 59 god   |   23.12.2007. u 21:58   |   Komentari: 4

Eat me, bite me, suck me sideways...


Jebena nedjelja me uvijek izbaci iz takta. Al nema beda, sutra se radi do 13, pa se dva dana zdere i loce. Bilo bi mrak kad bi jos bilo nekog seksa :))))))


Autor: DayWalker Muškarac 55 god   |   23.12.2007. u 21:33   |   Komentari: 2

prijatelj

tražim prijatelja,ne ljubavnika


Autor: scaret7 Žena 66 god   |   21.12.2007. u 1:08   |   Komentari: 0

očito

sve bih dala da nemam


Autor: nina007meister Žena 43 god   |   19.12.2007. u 20:54   |   Komentari: 12

Love dress ... >BD


A woman goes over to her married son's house and walks in to find her
daughter-in-law sitting in a chair, entirely nude. The mother-in-law
says, "What the hell are you doing?"

"I'm wearing my love dress," responds the daughter-in-law, "We haven't
made love in a long time."

So the mother-i


Autor: 351837 Muškarac 45 god   |   19.12.2007. u 14:03   |   Komentari: 1

Zašto

sam tu... pa na poslu imam puno slobodnog vremena i odlučio sam ga tratiti ovdje... ima i boljih načina, ali ovaj je besplatan :))))


Autor: Optimistican   |   18.12.2007. u 18:00   |   Komentari: 16

a onda...

je došlo i jutro... :)


Autor: xdadox Muškarac 43 god   |   18.12.2007. u 1:54   |   Komentari: 1

loosing my sanity

mislim da se gubim...toliko sam pospan i umoran i želim sopavati...insomnija je zlo....


Autor: Gabriel_Knight Muškarac 44 god   |   18.12.2007. u 1:33   |   Komentari: 1

kakav je to nacin

a kakva je to fora inzistirati na necijem identitetu nakon 2-3 poruke? mozda netko voli malo ili samo neobavezno procavrljat, inace bi umjesto nicka dao i svoje ime i prezime...


Autor: jabicuru Muškarac 47 god   |   16.12.2007. u 23:38   |   Komentari: 8

....

Kako je to zapravo tužno sad
kad ovako razmišljam o svom životu...
Tebe sam jedino voljela
za tobom jedino plakala
i jedino zvala...
Čak sam te i molila.
Sad volim više od svega
jedno biće
koje sam po tebi nazvala
i sad opet tvoje ime
poput mantre ponavljam.
I vjeruj mi,
ne pomaže.
A d


Autor: batsheeba Žena 44 god   |   16.12.2007. u 22:33   |   Komentari: 3

Fuego_En_El_Fuego

12 i 4?


ovo je kamenac, tu se razmnožavaju bakterije...



Autor: dumanchic Žena 83 god   |   16.12.2007. u 0:05   |   Komentari: 1

nemam pojma.

malo duže je vremena prošlo i došao sam do zaključka da ništa neznam i da nemam zaključak zato se neču zamarati sa glupostima


Autor: dworf Muškarac 43 god   |   15.12.2007. u 15:37   |   Komentari: 0

laku noć,anđele

moj anđeo spava...dubokim,slatkim snom...zagrlio moju ruku i stiskom mi potvrđuje ono što mu vidim u očima kad god ga pogledam-da sam tom tračku nade u ovom zlom svijetu sve što ima i treba.ljubim mu prstiće,male slatke rukice koje me čvrsto uhvate kad god ga držim na rukama...nesvjestan zla,boli,tu


Autor: love-letter Žena 38 god   |   15.12.2007. u 0:34   |   Komentari: 3

druženje

mi smo par i voljeli bi ovim putem upoznavati osobe sa njima se upoznavati i družiti.....


Autor: mir0008 Muškarac 66 god   |   14.12.2007. u 16:37   |   Komentari: 6

MUJO U ZG

Došao Mujo u Zagreb i pošao do trgovine. Kaže on teti: "Molim vas jednu kiselu vodu." Ona ga podrugljivo pogleda i reče: "Ne kaže se kiselu nego MINERALNU!". "Dobro"- kaže Mujo... "Dajte mi jednu MINERALNU vodu, jedne MINERALNE krastavce, MINERALNO vrhnje i pobogu ženo, skini više taj MINERALNI osmi


Autor: mikica27 Žena 46 god   |   14.12.2007. u 14:38   |   Komentari: 2