dobro vece svima
samo da vam vasa mirna poseli sretan bozic i novu godinu!
kisi-kisi!
Jebena nedjelja me uvijek izbaci iz takta. Al nema beda, sutra se radi do 13, pa se dva dana zdere i loce. Bilo bi mrak kad bi jos bilo nekog seksa :))))))
A woman goes over to her married son's house and walks in to find her
daughter-in-law sitting in a chair, entirely nude. The mother-in-law
says, "What the hell are you doing?"
"I'm wearing my love dress," responds the daughter-in-law, "We haven't
made love in a long time."
So the mother-i
sam tu... pa na poslu imam puno slobodnog vremena i odlučio sam ga tratiti ovdje... ima i boljih načina, ali ovaj je besplatan :))))
mislim da se gubim...toliko sam pospan i umoran i želim sopavati...insomnija je zlo....
a kakva je to fora inzistirati na necijem identitetu nakon 2-3 poruke? mozda netko voli malo ili samo neobavezno procavrljat, inace bi umjesto nicka dao i svoje ime i prezime...
Kako je to zapravo tužno sad
kad ovako razmišljam o svom životu...
Tebe sam jedino voljela
za tobom jedino plakala
i jedino zvala...
Čak sam te i molila.
Sad volim više od svega
jedno biće
koje sam po tebi nazvala
i sad opet tvoje ime
poput mantre ponavljam.
I vjeruj mi,
ne pomaže.
A d
malo duže je vremena prošlo i došao sam do zaključka da ništa neznam i da nemam zaključak zato se neču zamarati sa glupostima
moj anđeo spava...dubokim,slatkim snom...zagrlio moju ruku i stiskom mi potvrđuje ono što mu vidim u očima kad god ga pogledam-da sam tom tračku nade u ovom zlom svijetu sve što ima i treba.ljubim mu prstiće,male slatke rukice koje me čvrsto uhvate kad god ga držim na rukama...nesvjestan zla,boli,tu
Došao Mujo u Zagreb i pošao do trgovine. Kaže on teti: "Molim vas jednu kiselu vodu." Ona ga podrugljivo pogleda i reče: "Ne kaže se kiselu nego MINERALNU!". "Dobro"- kaže Mujo... "Dajte mi jednu MINERALNU vodu, jedne MINERALNE krastavce, MINERALNO vrhnje i pobogu ženo, skini više taj MINERALNI osmi