Heroj naše priče, Ante, se je vozio kući s posla. Zapravo ne toliko s posla, koliko s poslovnog sastanka, a poslovni sastanci u njegovom svijetu uvijek imaju neke elemente za koje je bolje da njegova žena ne zna. Ovaj put je jedan takav element bila zgodna, sexy eskort djevojka koju je nabavio za s
Autor: schteph
44 god | 04.11.2007. u 6:57 | Komentari: 5
Pazi što misliš
jer tvoje misli će
postati tvoje riječi,
pazi što govoriš
jer tvoje riječi će
postati tvoja djela,
pazi što radiš
jer tvoja djela će
postati tvoja sudbina,
i zato molim te
pazi što misliš !
Autor: SamoBor
117 god | 02.11.2007. u 20:17 | Komentari: 5
Koliko je teško naći nekog tko je željan upoznati se i ići cugati i zajebavati se....lol
Autor: Evil_Smoker_Dax
39 god | 01.11.2007. u 18:14 | Komentari: 1
volio bih znati što je to ljubav jedne žene prema meni, kako je to kadte jedna divna žena voli da bi provela život sa mnom do kraja života..........
Autor: menduza
54 god | 31.10.2007. u 23:16 | Komentari: 5
"Eto ga na kada si zla" mojomiljeni line iz neke pjesme. Za sto sam to sad napisaio?! No nema veze. The importante and significante stvar je da sam ja BAAAAACCCCCKKKKKKKK!!!!
Vrnul/Vratio sam se u ljepu nasu. Doma sam svoj na svome itd. I evo da nesto napisem na Blog-u povodom toga. Iskreno malo va
Autor: Krki0406
46 god | 31.10.2007. u 9:49 | Komentari: 0
zakaj dobivam neku sport partnericu, koji je to racku. Ionak volim sumo hrvanje tak da to u startu propadfa.
zakaj me tlače ovdje.
zakaj se likovima sviđam, zakaj?
zakaj nemam pun kurac poruka, zakaj uopće čitaju moj profil?
zakaj mi se penzionerke uvaljuju a ne daju sliku?
Zakaj brijem da su t
Autor: Limited
41 god | 30.10.2007. u 21:24 | Komentari: 3
ovi tipovi sto slice n bigstara su samo njegove lose kopije!
bigstar kad nekog zeli potjerat u onu stvar to cini iskljucivo s razlogom, i argumentima, a ne bez veze!
samo da mi se da, razjebo bi vas ko staru kantu, ali nemam volje petljat s nekim ko mi nikad nije znacio ni koliko crno ispod no
Autor: _bigstar2
49 god | 30.10.2007. u 12:38 | Komentari: 43
Zašto muškarci više vole žene 'kučke' od dobrih curica kojima se može upravljati? Pri tome se pod ženom 'kučkom' smatra sigurna, samosvjesna žena puna samopouzdanja.
Autor: Zivot_je_igra | 28.10.2007. u 12:28 | Komentari: 8
I dok lagano izabirem kojim cu putem krenuti..dok mi se putevi djele na krizanjima i unose samo vecu dozu neodlucnosti u trenutke zivota ..ona u sobi bori se snagama, bori se u boli.. jer ona je vec izabrala...
Ona je nasla svoj put, svoj dio.. iz kojega sada svim snagama donosi novi, najnoviji plo
Autor: PedritaDurango
42 god | 28.10.2007. u 2:00 | Komentari: 1
Nema više snage....toliko udaraca tupih, oštrica noža lagano prodire i ranjava....ljudske riječi ipak više bole....udari me...razbij me....ali nemoj više pričati jer tvoje riječi previše bole...vaše riječi su me ubile...nema me...njihovi oštri zubi me jedu, ali su stali i sada me gledaju kako trunem
Autor: Xanthippe
37 god | 28.10.2007. u 1:37 | Komentari: 0
Ja, Vrageac, Catman, mi smo za Vas geniji, pa si vi mislite,
Autor: devil4u
50 god | 27.10.2007. u 22:49 | Komentari: 13
dakle,
počinjemo raditi oko 3 sata u noći s petka na subotu i radimo do ponedjeljka.
a onda idemo na spavanje.
ona ima pitanja, ali joj radno vrijeme ide na pičkin živac, a ja bi baš sad zapeo! k'o sivonja.
(blagodarim)
Autor: mali_piisho 
118 god | 27.10.2007. u 2:45 | Komentari: 0
bok, ja sam taj i taj, ovdje mi bas cool....
vidjet ce mo za dalje...
Autor: marko_v8
38 god | 25.10.2007. u 20:56 | Komentari: 0
Narode ima ovdje likova koji ne rade u T-comu?????????????
Dopisujem se cijelo jutro, i onda kit pošalje fotku, a ono ja tipa znam.Šta mislite od kuda?!A nijeovo prvi puta. Mijenjala ja 5 puta nick, i na svakih 5 nickova se zaljepi neki pacijent iz T-coma
A moj kolega za stolom, ne moram ni reći.
Autor: zg-bonkas
53 god | 25.10.2007. u 14:27 | Komentari: 22
Molila bih upućene da mi kažu koje zimske gume da si kupim autiću?
102 konja, radim oko 10 000 km godišnje, uglavnom posao-kuća, 185-60-14 su dimenzije:) Cijena nije pretjerano bitna...recimo do oko 500 kn po gumi...
Jel bolje imati poprečne ripne ili uzdužne? Jel bolja mekša ili tvrđa guma i zaš
Autor: Scarecrow
55 god | 23.10.2007. u 22:07 | Komentari: 43