Krila su mi narasla. Zapravo ne sjećam se kako su rasla, već ih jednostavno imam. Ne onakva pernata, već avionska krila, sa pokretnim dijelovima za skretanje, bljeskajućim signalnim lampicama i potpornim sajlama. Uz sve to bila su nevjerojatno lagana, s obzirom da su po mojoj procjeni imala u punoj
Autor: filipe_madeira
50 god | 15.10.2007. u 23:59 | Komentari: 1
jel samo na mene hladno jutro djeluje tako da bi se maaaaazila.....?
Autor: denisseRi
41 god | 15.10.2007. u 7:27 | Komentari: 4
Godine iza nas
...veći autone znači nužnoda ima višemjesta...
Tih je dana svijet bio mlad.Stari je vozio fiću sa napuklom šoferšajbom. Kakav veeeliki auto,činil
Autor: keef
47 god | 14.10.2007. u 18:27 | Komentari: 0
Oprostite zbog zute boje slova neznam kako da ih promijenim.
Uspio sam.
Autor: Libe
68 god | 14.10.2007. u 5:51 | Komentari: 0
... je pustiti da te nosi čežnja, nostalgija za prošlim zajedničkim životom, da ideš za leptirićima što letuckaju negdje u utrobi. I tako završih u njegovom momačkom krevetu, u krevetu bivšeg .... Opio me miris njegove kože, ta
Autor: elen34
53 god | 13.10.2007. u 19:38 | Komentari: 3
Pošli Fata i Mujo u krevet da vode ljubav, i Muji ispadne tableta viagre na parket. Saginje se on da je podigne, a Fata će na to:
- Pusti bolan Mujo, uzmi drugu.
- Šta ti je bona Fato, podići će mi se parket.
Autor: cvit444
65 god | 12.10.2007. u 19:27 | Komentari: 3
Imaš bijeli zid, armirani skoro. Treba ti jedno vrijeme da ga razvališ.
A iza njega se nalazi još jedan. Opet bager i puno benzina dok ne odereš i to.
I onda još jedan zid. Tanki, ali najjači. Od kriptonita je, jeben za prijeći.
Ali se i taj rasturi dok znaš kako treba.
I iza toga zida n
Autor: nocni_lovac
52 god | 12.10.2007. u 0:29 | Komentari: 9
I was thinking out loud
One life's such a short time for love
When a match made in heaven arrives
Eternity is never enough
Autor: ZELIM-OZBILJNU-VEZU
55 god | 11.10.2007. u 13:04 | Komentari: 0
Željela bi ti puno toga reći,ali ne mogu,nema tih slova ni riječi koje bi mogle da ispišu moje osjećaje,a mislim,ne ne ,nemislim,ja znam da i tvoje srce zna što ja osjećam,samo neznam dali je to govorila tvoja dobrota i plemenitost,ili je posrijedi nešto treće? To znaš samo ti,a vjerujem da češ isto
Autor: uspaljenica_42
61 god | 11.10.2007. u 11:12 | Komentari: 3
Bavi se puštanjem krokodila u rijeku. Pazite da se za njih ne zakvačite!
Autor: keepclear | 09.10.2007. u 17:44 | Komentari: 0
ona je meni prava zena i uzor.
kaj nju briga! imala je lovasa, sad ima klinca!
svaka joj cast!
njoj treba podici spomenik; njoj i zuzi jelinek!
Autor: zagorskicvet
45 god | 09.10.2007. u 14:49 | Komentari: 6
i umri mlad
....boli te kurac gdje i kad
Autor: buba_svabaaa
65 god | 09.10.2007. u 13:47 | Komentari: 1
Nije vrijeme nije mjesto al tu sam i šta ću sad,
Možda jednom odem daleko al vratit ću se u svoj grad
tisuće puta pit'o sam sam sebe šta bi bilo
da se sve ovo nikada nije ni dogodilo,
da nisam ovdje rođen - da nemam ništa s tim,
da druga su vremena, da je život lagan, fin,
da me to nešto,
Autor: Ana-xuna-mun
58 god | 09.10.2007. u 11:59 | Komentari: 2
Srce se zametnulo...
i sporo se primice
...sporo i tiho.
A svijet,
Autor: perspektiva
55 god | 09.10.2007. u 7:38 | Komentari: 1
BUDITE PONOSNI STO SMO HRVATI. DANAS JE DAN KAD JE NAS ZAGREB NAPADNUT, BANSKI DVORI. MI HRVATI NIKAD NE SMIJE DATI DA NAS SRBI PREGAZE.
Autor: jazagreb
44 god | 08.10.2007. u 12:04 | Komentari: 22