Još uvijek ima dobrih ljudi.
Kreću se uspravno, zuje okolo.
Znatiželjni su i stalno nešto zapitkivaju.
Još uvijek ima dobrih ljudi.
Najedu se, dobro spavaju.
Kad kiši oni gledaju kroz prozor.
Još uvijek ima dobrih ljudi.
Vraćaju kartice iz bankomata.
Ja ih često zaboravljam pa znam.
J
Autor: marko323
55 god | 27.08.2006. u 23:38 | Komentari: 3
oprosti
Autor: Tumor0
44 god | 26.08.2006. u 17:07 | Komentari: 3
Danas brak međusobno mogu sklapati muškarci međusobno, žena se može vjenčati sa ženom. Po mom kršćanskom svjetonazoru i odgoju to je van svake pameti, ali ono što me doslovno izbaci iz takta i što mi nikako ne ulazi u glavu jeste da je u nekim državama zakonski dopušteno ulaziti u brak sa životinjam
Autor: crnalavica
41 god | 26.08.2006. u 14:25 | Komentari: 1
Acceptable clothing for 2006 include bikinis, hot pants and skirts. Thongs, G-strings and Boots of any length are strictly prohibited...
Autor: CatchMe
46 god | 25.08.2006. u 17:34 | Komentari: 0
Pametnom komentar nije poreban , no ovo je ipak vanjsko čistilište ,neko bi reko javno kupatilo što nije daleko od onoga da ostane samo javno-javna-javan....'slavan'.
Obečano-Obrisano-16.41-Zdravo!
Autor: dalibok
59 god | 25.08.2006. u 11:07 | Komentari: 0
"In summer I can taste the salt in the sea
There's a kite blowing out of control on a breeze
I wonder what's gonna happen to you
You wonder what has happened to me"
Baš razmišljam i razmišljam i nemrem skužit zašto su mi ove riječi toliko jake, duboke..... ma naježim se.... ima već dugo...
Autor: brooklyn
44 god | 25.08.2006. u 1:44 | Komentari: 3
Svratite
Autor: novosadjanin
47 god | 24.08.2006. u 11:48 | Komentari: 0
Ovo je moj oproštaj od njega..
Ovaj blog je dugo živio zahvaljujući našim dogodovštinama.. U njemu se rodila naša ljubav, veza, sve lijepo i ružno... I tako će i otići.. S njegovim imenom.
Rozi se rodio u ovom blogu, na ovoj Iskrici. Sad, kad ga više nema...želim da ga ispratim - onako kako sam ga
Autor: Hannnah
44 god | 23.08.2006. u 0:46 | Komentari: 4
Evo dokaza kako su informatièari vrlo kreativne osobe
Razgovor user - admin:
Zaposlenik : E, crkla mi je pr¾ilica, a moram iæi za pola sata. Daj mi
molim te na svom kompu spr¾i onu moju prezentaciju na CD. Tamo je na
mom home-u
Autor: D3viAnce
44 god | 22.08.2006. u 20:32 | Komentari: 7
hebes posao, nes ti napisati koju za one koji te vole
saljem pusu veliku u liku
Autor: o0o0o
86 god | 22.08.2006. u 14:03 | Komentari: 2
Vivisekcija
preuzeto sa www.animalliberation.hrVivisekcija (lat. vivus - živ + isp. sekcija) znači "rezanje živog organizma", odnosno vršenje operacija na živoj životinji. Termin je skovao Claude Bernard, osnivač eksperimentalne psihologije i otac
Autor: Alleven
48 god | 22.08.2006. u 10:01 | Komentari: 3
jel ko od vas iskricara bia u subotu u Aurore na carl coxa?????
bilo se strasno!!!!!!!!!
Autor: BlackyBird | 21.08.2006. u 22:29 | Komentari: 0
Pogledom pratim let, dvije muhe igraju se, dok sjedim sama i čekam vrijeme da se vrati...
Autor: bjoork
40 god | 21.08.2006. u 16:14 | Komentari: 2
Inače se ne predstavljam ljudima iako ih vozikam uokolo sa svojim autom.
Ime mi je Sandor, i ovo je prvi i posljednji put da ga spominjem. riječnik mi je oskudan, nikad nisam knjige pročitao, htio bi svoj život podjeliti s nekim, i odlučio sam se da ćete to biti vi, stavit ću i svoju sliku.
Autor: Taxist
0 god | 21.08.2006. u 13:41 | Komentari: 5
Evo da se malo javim. Ziva sam i zdrava, vesela. U petak sam bila vani i naplesala sam se, bilo je super. Ovakav provod bi svakome pozeljela, lijeci dusu, joj...Nisam popila ni kap alkohola, svi su mislili da sam pijana, ali jasam samo bila vesela..pusa i pozdrav svima
Autor: boomba_bmw
38 god | 20.08.2006. u 12:52 | Komentari: 0