Etogac

Sad je jednostavna matematika
Pobjeda nad Ganom i da Panama otkine neki bod Englezima.
Put do finala lakši nego ikad :))

27.06.2026. u 7:14   |   Editirano: 27.06.2026. u 10:19   |   Dodaj komentar

Nije baš realno ali golica maštu

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 7:15   |   opcije


Prvo dernemo Ekvador

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 7:16   |   opcije


Onda pravac Mexico
To je jebenica ali ne ide do finala bez takvih tekmi
Nek i nas jednom netko nadglasa na tribinama

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 7:18   |   opcije


Ako prodjemo čeka nas vjerojatno
Nizozemska ili Maroko
To su stare mušterije
Može se to

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 7:18   |   opcije


Onda dolazi mina
Francuska ili Argentina
Ali polufinale je to
Ili/ili

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 7:19   |   opcije


Finale:
Brazil, Španjolska ili Engleska

Jebemumater, može se i to
Brazil ako dobaci do finala, to je cudo veće od nas u finalu :)
Španjolci to mogu rutinerski dobacit, ali uz pomoć nekih krila možemo mi to
Englezi? It’s not coming Home

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 7:22   |   opcije


Ništa se ne sekirajte.
Izi-pizi

Tlaka je proc Meksiko u njihovoj avliji. Neka malo i bide teško

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 7:24   |   opcije


Kad na idućem SP Hrvatska dobije zvijezdicu iznad grba, roman10 će bit ponosan :))

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 7:25   |   opcije


Nek netko javi da se zagriju Rafali :))

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 7:27   |   opcije


Prodje li Bosna amere, pa onda Belgiju, pa Španjolsku, u polufinalu skupa pjevamo Halidove ljiljane :)

Obzirom da bi igrali na Mercedes-Benz stadionu, a ne na VW stadionu, BiH nema šanse.
Nek dernu Brazil za bronzu :))

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 7:37   |   opcije


Molim da se za isuce SP napravi jedan Golf 2 stadion
Fala

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 7:41   |   opcije


Kad za jedno 30g HR dobije organizaciju SP i konačno napravi nekoliko stadiona, jedan će bit Bugatti-Taxi stadion

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 7:43   |   opcije


Mada ima brojnih mogućnosti nisam optimističan.
Pokazali smo brojne slabosti i samo nas proviđenje vodi dalje.
Za otići daleko moraš pobijedit i suce.

Autor: perce   |   27.06.2026. u 8:58   |   opcije


Bome mi moje slabašne živce deru svakodnevne kalkulacije kako proći dalje, a nepobijediti Ganu. Umoriše me svakodnevne, i cjelodnevne kaklulacije o trećem mjestu i eventualno plasmanu bez pobjede. Zar nije bolje da Panama otme bod Englezima, a mi sataremo Ganu. Poslije što bude.

Autor: krelec   |   27.06.2026. u 9:06   |   opcije


Ja znan da ništa neznan e

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:08   |   opcije


I znan da san in lipo reka kako tribaju igrat ali brte neslušaju oni jerbo misle da znaju za razliku od mene koji neznan e

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:09   |   opcije


Boli nas đoka sto ne znamo. Isto se možemo malo veselit oko toga

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 10:11   |   opcije


I znan da ja kad kod san radija računicu da je bilo rođo pušing osin kad swn konobarija, onda je bilo rođo drping, jervo san sve zaokruživa na više e :)

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:11   |   opcije


A gledam ovog kripla gore, njemu isto ne smeta sto ne zna ali može postavit dijagnozu.
O badavadzijama :)))))
On?
Pa jbt

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 10:12   |   opcije


I to je bilo skroz ok osin jedsn put kad mi je jedna purgerica tražila knjigu zalbe, i u njon napisala da san ih potkrada navračunu e :)

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:13   |   opcije


Kvaka 22
Vodič kroz galaksiju
Prrrd

I to je manje vise sve
Nit posla nit pameti
A najglasniji :))))))

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 10:13   |   opcije


Ljubazno molim gonjače kožnog objekta da se zadrže još malo u Amerikama.
U inat

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 10:15   |   opcije


Jedan drugarski prrrrrrrrd nebadavadziji :)

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 10:15   |   opcije


I onda san jon mora lipo odgovorit u otoj knjizi žalbe da ona ima bolje cice da bi račun bija manji jerbo je to k9d menebobrnuto proporcionalno,
Velike cice=manji račun

Male cice=veći račun e

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:16   |   opcije


Cccccc
Kakva sisna diskriminacija

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 10:17   |   opcije


Kume moj ni to diskriminacija nego po#tenje, jerbo i gostbi konobar moraju bit zadovoljni, e,
pa unda ja ili ili, ili cice ili pare upita se Robin Hood mosorski e :)

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:19   |   opcije


Prica se da je otkrivena nova endemska vrsta čovjeka koji obitava na području RH

Jarunski mekočunac :)

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:22   |   opcije


Ajd pogodi tko bi to moga bit e :)

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:23   |   opcije


A nije Roman e :)

On je posljemenski aluminijski drečavac e :)

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:24   |   opcije


Svi ćemo jednog dana bit mekoćunci, ako pozivimo dovoljno dugo :)

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 10:26   |   opcije


Najpoznatja meksička navijačka pjesma

Mexiko Nexiko
alaj mi se nadigo
Nadigo se šešir moj,
šešir moj
na njemu mi stoj e

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:26   |   opcije


Da al to je od meke vode u jarunskoj bari e

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:27   |   opcije


:)))
Sombrero ti treba? Opa bato

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 10:27   |   opcije


Jok, to meksikancima sombrero treba, meni i naprstsk dovoljan e

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:30   |   opcije


Da je komšija statista u nekom meksičkom filmu, njega bi posjeli uz neku bačvu, dali mu da mazi neku meksičku bezdlaku mačku i jedini tekst koji bi izgovorio bi bio “Trampa22” :)

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 10:31   |   opcije


Neznam možda je to previše za njega, onako da statira kao kaktus to bi bilo taman e :)

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:33   |   opcije


Nego Jarče, deder pomozi oko neke matematike:
Ako je potriba jedan masivni hrastov stol donijet iz garaže na četvrti kad
Pa ga cijelog pobrusit i polakirat
Postavit oluke duljine cca 40m
Opiturat ograde jedno 35m
Navuc SN vezu i opiturat 100m2

More li se to za dva mjeseca ako se uzme prostor za rađu max 2h ujutro i temperature ili taj posao razvuc bozemioprosti na par godina?

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 10:37   |   opcije


Više vridi od Knolice cica,
nego repka i zagrebačka špica ooooj

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:38   |   opcije


A nezban pajdo šteta je dangubit vrime na rađu e,

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:41   |   opcije


I ja mislim
Trudio sam se da plan ne bude ambiciozan, Al pickamumaterina, ocito se nisam dovoljno potrudio :)

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 10:42   |   opcije


A mislin gledaj to razumom, oluci ti uopće ne tribaju kad kiša ne pada, a većinu dana ne pada tako da to promašena investicija e

Autor: Jarac999   |   27.06.2026. u 10:45   |   opcije


Ako ne stavim oluke, ne moram piturat taracu jerbo ono crno smeće od borova će opet sve zacrnit
Ako ne pituram taracu, ne moram ni stavljat stol, a ako ne stavim stol s klupama koji ću kurac farbat ogradu.
Oluk je kriv za sve

Najbolje da motorkom porežem sve borove 50m u krug oko kuće pa neće bit crnila a ono nagomilano na krovu premazem SN vezom da se sljepi i gotov sam za jednu noc
Onda se dva mjeseca divim kako sam sve dobro odradio :)

Autor: flyngpicket   |   27.06.2026. u 10:46   |   opcije


Dodaj komentar