Etogac
Sad je jednostavna matematika
Pobjeda nad Ganom i da Panama otkine neki bod Englezima.
Put do finala lakši nego ikad :))
27.06.2026. u 7:14 | Editirano: 27.06.2026. u 10:19 | Dodaj komentar
Nije baš realno ali golica maštu
Autor: flyngpicket | 27.06.2026. u 7:15 | opcije
Prvo dernemo Ekvador
Autor: flyngpicket | 27.06.2026. u 7:16 | opcije
Onda pravac Mexico
To je jebenica ali ne ide do finala bez takvih tekmi
Nek i nas jednom netko nadglasa na tribinama
Autor: flyngpicket | 27.06.2026. u 7:18 | opcije
Ako prodjemo čeka nas vjerojatno
Nizozemska ili Maroko
To su stare mušterije
Može se to
Autor: flyngpicket | 27.06.2026. u 7:18 | opcije
Onda dolazi mina
Francuska ili Argentina
Ali polufinale je to
Ili/ili
Autor: flyngpicket | 27.06.2026. u 7:19 | opcije
Finale:
Brazil, Španjolska ili Engleska
Jebemumater, može se i to
Brazil ako dobaci do finala, to je cudo veće od nas u finalu :)
Španjolci to mogu rutinerski dobacit, ali uz pomoć nekih krila možemo mi to
Englezi? It’s not coming Home
Autor: flyngpicket | 27.06.2026. u 7:22 | opcije
Ništa se ne sekirajte.
Izi-pizi
Tlaka je proc Meksiko u njihovoj avliji. Neka malo i bide teško
Autor: flyngpicket | 27.06.2026. u 7:24 | opcije
Kad na idućem SP Hrvatska dobije zvijezdicu iznad grba, roman10 će bit ponosan :))
Autor: flyngpicket | 27.06.2026. u 7:25 | opcije
Nek netko javi da se zagriju Rafali :))
Autor: flyngpicket | 27.06.2026. u 7:27 | opcije
Prodje li Bosna amere, pa onda Belgiju, pa Španjolsku, u polufinalu skupa pjevamo Halidove ljiljane :)
Obzirom da bi igrali na Mercedes-Benz stadionu, a ne na VW stadionu, BiH nema šanse.
Nek dernu Brazil za bronzu :))
Autor: flyngpicket | 27.06.2026. u 7:37 | opcije
Molim da se za isuce SP napravi jedan Golf 2 stadion
Fala
Autor: flyngpicket | 27.06.2026. u 7:41 | opcije
Kad za jedno 30g HR dobije organizaciju SP i konačno napravi nekoliko stadiona, jedan će bit Bugatti-Taxi stadion
Autor: flyngpicket | 27.06.2026. u 7:43 | opcije
Mada ima brojnih mogućnosti nisam optimističan.
Pokazali smo brojne slabosti i samo nas proviđenje vodi dalje.
Za otići daleko moraš pobijedit i suce.
Autor: perce | 27.06.2026. u 8:58 | opcije
Bome mi moje slabašne živce deru svakodnevne kalkulacije kako proći dalje, a nepobijediti Ganu. Umoriše me svakodnevne, i cjelodnevne kaklulacije o trećem mjestu i eventualno plasmanu bez pobjede. Zar nije bolje da Panama otme bod Englezima, a mi sataremo Ganu. Poslije što bude.
Autor: krelec | 27.06.2026. u 9:06 | opcije
Ja znan da ništa neznan e
Autor: Jarac999 | 27.06.2026. u 10:08 | opcije
I znan da san in lipo reka kako tribaju igrat ali brte neslušaju oni jerbo misle da znaju za razliku od mene koji neznan e
Autor: Jarac999 | 27.06.2026. u 10:09 | opcije
Boli nas đoka sto ne znamo. Isto se možemo malo veselit oko toga
Autor: flyngpicket | 27.06.2026. u 10:11 | opcije
I znan da ja kad kod san radija računicu da je bilo rođo pušing osin kad swn konobarija, onda je bilo rođo drping, jervo san sve zaokruživa na više e :)
Autor: Jarac999 | 27.06.2026. u 10:11 | opcije
A gledam ovog kripla gore, njemu isto ne smeta sto ne zna ali može postavit dijagnozu.
O badavadzijama :)))))
On?
Pa jbt
Autor: flyngpicket | 27.06.2026. u 10:12 | opcije
I to je bilo skroz ok osin jedsn put kad mi je jedna purgerica tražila knjigu zalbe, i u njon napisala da san ih potkrada navračunu e :)
Autor: Jarac999 | 27.06.2026. u 10:13 | opcije
Kvaka 22
Vodič kroz galaksiju
Prrrd
I to je manje vise sve
Nit posla nit pameti
A najglasniji :))))))
Autor: flyngpicket | 27.06.2026. u 10:13 | opcije
Ljubazno molim gonjače kožnog objekta da se zadrže još malo u Amerikama.
U inat
Autor: flyngpicket | 27.06.2026. u 10:15 | opcije
Jedan drugarski prrrrrrrrd nebadavadziji :)
Autor: flyngpicket | 27.06.2026. u 10:15 | opcije
I onda san jon mora lipo odgovorit u otoj knjizi žalbe da ona ima bolje cice da bi račun bija manji jerbo je to k9d menebobrnuto proporcionalno,
Velike cice=manji račun
Male cice=veći račun e
Autor: Jarac999 | 27.06.2026. u 10:16 | opcije
Cccccc
Kakva sisna diskriminacija
Autor: flyngpicket | 27.06.2026. u 10:17 | opcije
Kume moj ni to diskriminacija nego po#tenje, jerbo i gostbi konobar moraju bit zadovoljni, e,
pa unda ja ili ili, ili cice ili pare upita se Robin Hood mosorski e :)
Autor: Jarac999 | 27.06.2026. u 10:19 | opcije
Prica se da je otkrivena nova endemska vrsta čovjeka koji obitava na području RH
Jarunski mekočunac :)
Autor: Jarac999 | 27.06.2026. u 10:22 | opcije
Ajd pogodi tko bi to moga bit e :)
Autor: Jarac999 | 27.06.2026. u 10:23 | opcije
A nije Roman e :)
On je posljemenski aluminijski drečavac e :)
Autor: Jarac999 | 27.06.2026. u 10:24 | opcije
Svi ćemo jednog dana bit mekoćunci, ako pozivimo dovoljno dugo :)
Autor: flyngpicket | 27.06.2026. u 10:26 | opcije
Najpoznatja meksička navijačka pjesma
Mexiko Nexiko
alaj mi se nadigo
Nadigo se šešir moj,
šešir moj
na njemu mi stoj e
Autor: Jarac999 | 27.06.2026. u 10:26 | opcije
Da al to je od meke vode u jarunskoj bari e
Autor: Jarac999 | 27.06.2026. u 10:27 | opcije
:)))
Sombrero ti treba? Opa bato
Autor: flyngpicket | 27.06.2026. u 10:27 | opcije
Jok, to meksikancima sombrero treba, meni i naprstsk dovoljan e
Autor: Jarac999 | 27.06.2026. u 10:30 | opcije
Da je komšija statista u nekom meksičkom filmu, njega bi posjeli uz neku bačvu, dali mu da mazi neku meksičku bezdlaku mačku i jedini tekst koji bi izgovorio bi bio “Trampa22” :)
Autor: flyngpicket | 27.06.2026. u 10:31 | opcije
Neznam možda je to previše za njega, onako da statira kao kaktus to bi bilo taman e :)
Autor: Jarac999 | 27.06.2026. u 10:33 | opcije
Nego Jarče, deder pomozi oko neke matematike:
Ako je potriba jedan masivni hrastov stol donijet iz garaže na četvrti kad
Pa ga cijelog pobrusit i polakirat
Postavit oluke duljine cca 40m
Opiturat ograde jedno 35m
Navuc SN vezu i opiturat 100m2
More li se to za dva mjeseca ako se uzme prostor za rađu max 2h ujutro i temperature ili taj posao razvuc bozemioprosti na par godina?
Autor: flyngpicket | 27.06.2026. u 10:37 | opcije
Više vridi od Knolice cica,
nego repka i zagrebačka špica ooooj
Autor: Jarac999 | 27.06.2026. u 10:38 | opcije
A nezban pajdo šteta je dangubit vrime na rađu e,
Autor: Jarac999 | 27.06.2026. u 10:41 | opcije
I ja mislim
Trudio sam se da plan ne bude ambiciozan, Al pickamumaterina, ocito se nisam dovoljno potrudio :)
Autor: flyngpicket | 27.06.2026. u 10:42 | opcije
A mislin gledaj to razumom, oluci ti uopće ne tribaju kad kiša ne pada, a većinu dana ne pada tako da to promašena investicija e
Autor: Jarac999 | 27.06.2026. u 10:45 | opcije
Ako ne stavim oluke, ne moram piturat taracu jerbo ono crno smeće od borova će opet sve zacrnit
Ako ne pituram taracu, ne moram ni stavljat stol, a ako ne stavim stol s klupama koji ću kurac farbat ogradu.
Oluk je kriv za sve
Najbolje da motorkom porežem sve borove 50m u krug oko kuće pa neće bit crnila a ono nagomilano na krovu premazem SN vezom da se sljepi i gotov sam za jednu noc
Onda se dva mjeseca divim kako sam sve dobro odradio :)
Autor: flyngpicket | 27.06.2026. u 10:46 | opcije