Duboki naklon dragom blogeru, Mladenu (hvala Ti za savršen feeling dok sam te čitala) i svim onima koji tražiše Nekoga

dok još ples ovaj traje pitam se. Tko to i čime je?Zatreperi postojanje.Drhtaj ko potvrda;Kao dokaz.Zadovoljeno čuvstvo.Sebe trenom.Kao da bijahu.Slike.Osje


Autor: compassion Žena 55 god   |   24.08.2007. u 16:14   |   Komentari: 2

sve su zene bestije

zasto su takve to me zanima da lome srca nas muskih


Autor: darac29 Muškarac 48 god   |   24.08.2007. u 1:48   |   Komentari: 15

???

Neke tajne ostaju da zive...i kad tuga nestane bez traga...


Autor: izgubljenzg Muškarac 42 god   |   23.08.2007. u 16:46   |   Komentari: 0

Why??..........

You say why....You say why...
Dont ask me why??? I dont love you anymore!!
 


Autor: anahsunamun Žena 51 god   |   23.08.2007. u 15:34   |   Komentari: 3

zlato moje

voljela me jednom davno a kao da i nikad nije
dao sam joj srce svoje, zahvalno je ZLATO MOJE
dugo ga je mazila i pazila, a jednom rječju zgazila
zlato moje, to ona više nije, ništa više nije kao


Autor: marin_1984 Muškarac 42 god   |   22.08.2007. u 23:34   |   Komentari: 0

život nekad nemože bit gori...

zadnjih par dana se stalno pitam zašto se meni sve to događa...??? u subotu sam bila vani i srela sam osobu koja je probudila jedan dio moje prošlosti a taj dio je najgori u mom životu... a sad se on vratio da ga moram svaki dan gledat i podsjećat se kako sam glupa nekad bila,...i kao da mi nije bil


Autor: garava_666 Žena 38 god   |   22.08.2007. u 22:38   |   Komentari: 4

....

oke... ovo je jadikovka :) urednica mi je slala mail, hoce da napisem ljubavnu pricu... a ja nemam inspiracije.. to je tuzno zar ne? zivim u romanticnom gradu, pogled mi s terase puca na more... puse... lagano pada kisa... ali meni je pomisao na nekakvu ljubavnu pricu u ovo doba godine smijesna. zar


Autor: cyclame Žena 39 god   |   22.08.2007. u 11:38   |   Komentari: 1

Zar ne možete sami sa sobom na kraj???

onda mene pitajte za savjet!!!


Autor: tinka007 Žena 65 god   |   22.08.2007. u 2:50   |   Komentari: 2

hot in the city

Hot in the city
 
 
 
   Špica srpnja, fenomenalan dan, m


Autor: hdrazeno Muškarac 47 god   |   21.08.2007. u 11:40   |   Komentari: 3

KVAKA 84

"Stanarima Galjufove ulice Grad neće biti talac", poručio je prigodom jučerašnjeg obilaska gradilišta gradonačelnik Bandić, te konkretno rekao - "A vi, ako želite mir, kupite grunt v Zagorju i onamo se odselite i pustite nas sve na miru!"

Na pitanje o zakonitosti radova u Galjufovoj, odgovorio je


Autor: Galjufica Žena 49 god   |   20.08.2007. u 17:21   |   Komentari: 7

ja????

i opet ja dosađujem....


Autor: pink20 Žena 39 god   |   20.08.2007. u 13:54   |   Komentari: 0

pain mix whit love!!!

moram nesto napisati
jer me boli
ipak nsmatram je losom
ipak je to ispala samo opijena nedelja ujutro iako znam jednu latinsku
in vino veritas
ali....
eto sto je tu je malo boli ali pametni izwlace iskustwo:
k tome sam jos procitao ovo i lakse mi je sljedi citat:
Nepalska Sretna Mantra


Autor: Iwo_C Muškarac 50 god   |   20.08.2007. u 10:04   |   Komentari: 2

sad znam ...

... kako se osjećaju frajeri kad ženskoj skinu wonderbra ;)

http://klik.vecernji.hr/Default.aspx?art=43884&sec=3635

koja prevara!


Autor: Cirocco Žena 47 god   |   19.08.2007. u 18:59   |   Komentari: 2

Obožavam te mrziti

sex lifestyle
kako da počnem,,napišem par slova a da ne pogriješim..kako da te dotaknem a da nešto krivo ne shvatiš..da ti objasnim ono neobjašnjivo..
u današnjem svijetu ovaca odnosno ljudi koji prate, služe, robuju nametnutim mišljenjima teško je vratiti ili nametnuti neki standad..teško je bit


Autor: 6_6_6 Muškarac 40 god   |   19.08.2007. u 16:49   |   Komentari: 8

ko se macha lacha, macholachatelji...

bio je sasvim obichan dan, rukavice nisma nosio...
no dobro, ubiti jako rijetko ih i nosim. volim kad mi se ruke smrzavaju, i da znam da sad nije hladno...
sparnocha zraka je stojala u atmosferi, u osvjetljenoj zagushenim majcom svjetlom sobi, nepomichno stoi dim pljuge i svira neki blues.. mala


Autor: Izet Muškarac 41 god   |   19.08.2007. u 14:08   |   Komentari: 0