Pao sam...i samo osjećam slobodu koja me nosi toliko daleko da je gotovo ne moguće osjetiti taj pad...
Nema me...al znam jedno što zaustavlja suzu u mom oku,znam da nisam ni postojao...Znam samo da nije ni bilo bitno postojat ako te nikada nije ni osjetila...
Bitno je zaključati se iznutra jer za
Autor: Srki-Death
47 god | 18.08.2007. u 4:57 | Komentari: 311
Mislim da me ne zaslužuje...u jednom sam od najsjebanijih razdoblja života, i uz to imam osjećaj da sam strašno posesivna što bi volila da mi se javio bar jednom u zadnja tri dana.
Koako je to tužno. Rekla sam sebi da neću ni provjeravati mail, a onda pomislim, mozda ipak, i samo se izdeprimiram. A
Autor: Marcelinaa
119 god | 15.08.2007. u 23:01 | Komentari: 6
mrzim putokaze koji vode na pogrešan kraj svijeta...
Autor: PROMATRAC_0
72 god | 15.08.2007. u 20:27 | Komentari: 7
i ako imas 100 kuna za posudit, do sutra, zaboravio sam novcanik!
Autor: _menaDZer
52 god | 14.08.2007. u 12:59 | Komentari: 20
bad news from work tako da cu popit` jos jednu pa na spavanje... mislim stvarno su klosari... mozda cu trebati pomoc...
Autor: _mislav_
50 god | 14.08.2007. u 10:35 | Komentari: 1
U mojim ocima bio si mjesec
Koji me gleda dok spavam.
Sjaj sunca koji me grije iz dana u dan
Duga koja se pojavi poslije kise
Uzduh kojim disem
Autor: CrnaKosaOkoPlavo
117 god | 13.08.2007. u 23:45 | Komentari: 3
Na moru je bilo sve super,
sreča je došla zamnom u grad,
al posao i svakidšnjica, brige i prošlost
lagano
Autor: Iskrenivragec
46 god | 13.08.2007. u 22:21 | Komentari: 0
Ovaj put sam pokušao pogoditi točan omjer, kako mi se ne bi opet juha prelijevala preko ruba tanjura zbog mojeg megalomanstva. I tako sam lijepo pročitao uputstva: "blablabla 4 obroka, blablabla litra vode". Znači treba mi dva deci vode (ok, malo više, jer voda isparava) i moram usipati jednu četvrt
Autor: marv
45 god | 13.08.2007. u 20:24 | Komentari: 3
MORFOLOGIJA HRVATSKOG POVIJESNOG JEZIKA, RJESENJA MORFOLOSKIH POVIJESNIH TEKSTOVA. CITAJ DALJE ;)
Ne znam, tisucu papira oko mene, kao, nekakvih skripti, moja redovita pohadjanja(CITAJ DALJE ;)) predavanja, "djecje, streberske biljeznica za odredjeni kolegij" tisuce i tisuce napola rabljenih istih,
Autor: Smokvica_na_Iskrici
48 god | 13.08.2007. u 17:46 | Komentari: 7
Znate li sto je ljubav?Znate li što je zaljubljenost?Jeste li ikad voljeli nekoga,romantično i tjelesno?Ako je odgovor potvrdan,doživjeli ste najdivniji osjećaj.Jednako je vjerojatno da ste u određenom trenutku osjetili i bol:bol zbog odbijanja,strah od
Autor: lafica
47 god | 11.08.2007. u 1:36 | Komentari: 3
Sjećam se dolaska na iskricu i laganog uhodavanja na ovim stranicama.BILO MI JE OK ISPOČETKA I SVE JE UGLAVNOM TEKLO ONAK NA LAGANICU DOK GA NISAM UPOZNALA NA JEDNOJ BEZVEZNOJ KAVI.Tek onda su mi se počele paliti lampice da ipak ima netko tko me razumije, tko me može nasmijati tk
Autor: jana111
49 god | 10.08.2007. u 6:08 | Komentari: 1
Ludi su kao i gomila riječi. Nije nužno znati za sve.
Odaberi za sebe samo one prave...
Autor: Blogerighno
51 god | 09.08.2007. u 14:49 | Komentari: 0
Ovih dana razmišljam puno o tome što čovjeka natjera na preljub. Osim što je to individualni problem (ako se to može nazvati problemom), mislim da to postaje društveno-socijalni problem. Puno se o tome piše, postoje razne teorije od kud potreba da se zadrži samo jedan partner, znači brak bi trebao e
Autor: plausha_dot_com
59 god | 09.08.2007. u 11:32 | Komentari: 8
treći dan godišnjeg je prošao i sad se polako privikavam na to ,misli su samo usredotočene na more ,iće i piće :)
još samo da taj hebeni vjetar prođe pa da mi nemoraju zubeki cvokotati dok sam u vodi a i izvan nje :)
Autor: misterKK
56 god | 08.08.2007. u 1:43 | Komentari: 2
JEDNOGA JUTRA PROBUDIM SE. AKO NETKO DESIFRIRA OVO GORE SVAKA MU CAST. USTVARI TO SU PRVI SIMPTOMI LUDOSTI. DA LI SE I VAMA DOGODIO NEKI LUDI MOMENT? KOMENTIRAJ, OLAKSAJ SI DUSU I SIGURNO CES DOBITI NEKI LUDI SAVJET. IDEM DA BI SE
Autor: conbra
52 god | 08.08.2007. u 0:36 | Komentari: 6